Lüganuse Ristija Johannese koguduse pühapäevakool on mõeldud lastele vanuses 4-15 aastat ning toimub tavaliselt pühapäeviti jumalateenistuse ajal. Lapsed osalevad teenistusel kuni päevapalveni ja suunduvad seejärel pastoraadi majja.

Pühapäevakooli eesmärk on tutvustada lastele piiblilugusid, õpetada neile kristlikke väärtusi ja tavasid. Igal nädalal keskendume ühele loole või teemale, millele järgneb arutlemine ja erinevad tegevused, mis on laste jaoks tehtud lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Pühapäevakooli õpetajad on loomingulised ja aitavad lapsi erinevate käeliste tegevuste juures. Lapsed on valmistanud kaunistusi, küünlaid ja palju muid asju, maailma loomisest kuni Jeesuse tagasituleku ootuseni välja, ning nende tööd rikastavad ka meie koguduse maja. Tunnid võivad hõlmata nii mänge, laulmist kui ka rühmatööd, aitamaks paremini mõista ja meelde jätta. Viime tunde läbi ka õues ja seda igal aastaajal – talvel saame kelgutada ja lindudele toitu panna, suvel piknikke pidada.

Tähistame erinevaid tähtpäevi ja osaleme mitmesuguste etteastetega koguduse teenistustel. Oleme korraldanud laste jõulupidusid ja suvelaagreid.

Töö lastega toimub koostöös koguduse õpetaja ja vabatahtlikega ning on avatud kõigile lastele olenemata nende usutunnistusest.

Kui soovite rohkem teavet pühapäevakooli kohta, võtke meiega julgelt ühendust.